IVAN MISNER

Założyciel i Dyrektor Generalny BNI

Ivan Misner ukończył Uniwersytet w Południowej Karolinie i obronił tytuł doktora nauk.

Jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.

Ivan Misner założył BNI w 1985. Dziś organizacja liczy sobie ponad 7 832 grupy obecne na wszystkich kontynentach. Tylko w ostatnim roku BNI wygenerowało 8,8 milionów rekomendacji biznesowych o łącznej wartości 11,2 miliarda dolarów.

Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

IVAN MISNER
BETH MISNER

BETH MISNER

Współzałożycielka Fundacji BNI

Beth Misner jest współzałożycielką Fundacji BNI . Głównym celem Fundacji BNI jest wsparcie programów edukacyjnych dla dzieci na całym świecie oraz zmiana życia młodzieży i pomoc w odnalezieniu drogi zawodowej.

Dwa główne programy Fundacji BNI to Business Voices ™ Initiative oraz program Granty Givers Gain®. Od momentu powstania w 1998 roku, Fundacja BNI zgromadziła ponad 3 miliony dolarów na cele charytatywne. 

KEVIN BARBER

Dyrektor Zarządzający Regionu BNI Niemcy Południowo-Zachodnie

Kevin Barber  zarządza Regionem BNI Niemcy Południowo-Zachodnie z 41 grupami, ponad 1250 członkami i zespołem 4 Dyrektorów Obszaru oraz ponad 40 Dyrektorami Asystującymi. Jego grupy wygenerowały łącznie ponad 430 milionów USD.

Kevin uczestniczył w spotkaniach BNI w 29 krajach, aby stworzyć silną międzynarodową sieć dla swoich członków BNI. W 2011 roku zainicjował projekt „BNI Connect-5”, który odbył się po raz szósty w zeszłym roku. Występował regularnie na międzynarodowych konferencjach, jest także międzynarodowym mówcą, podejmującym temat „Zmieniać sposób, w jaki świat robi biznes”. Jest również członkiem Rady Doradczej ds. Etyki, Przewodniczącym Fundacji BNI na Świecie oraz założycielem Fundacji BNI w D-A-CH.

KEVIN BARBER
CHARLIE LAWSON

CHARLIE LAWSON

Dyrektor Narodowy BNI Wielka Brytania i Irlandia

Charlie Lawson jest Dyrektorem Narodowym BNI w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Członkowie BNI w tym kraju wygenerowali dla siebie wzajemnie ponad 500 milionów funtów z rekomendacji.

​Charlie Lawson jest ekspertem w rozwoju biznesu poprzez efektywny​ networking i ​rekomendacje. Swoją wiedzą na temat tych dziedzin dzieli się nie tylko podczas konferencji i wystąpień publicznych, wydał książkę „Nienaturalny Networker”, w której udziela rad osobom pragnącym maksymalnie wykorzystać networking do rozwoju biznesu i siebie.

 

RYSZARD CHMURA

Dyrektor Narodowy BNI Polska

Ryszard ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od założenia własnej agencji eventowej jeszcze podczas studiów. Obecnie prowadzi firmę z branży marketingowej, PromoHolding, którą rozwinął od 1 do ponad 150 pracowników w ciągu 5 lat. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas przemówień i konferencji.

Będąc najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie jest odpowiedzialny za rozwój największej organizacji rekomendacji biznesowych, która w Polsce liczy już ponad 1600 aktywnych przedsiębiorców i działa w 69 krajach. Celem jego działań jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów poprzez rekomendacje, tak by zarabiali więcej i pracowali mądrzej, nie ciężej.

RYSZARD CHMURA

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU!

Kup bilet Ryszard Chmura