Phil Berg

Asystent Dyrektora Narodowego

 

Phil Berg jest jednym  z  najpopularniejszych mentorów i trenerów BNI, a także mówcą motywacyjnym. 

Pierwsze kroki w biznesie stawiał jako dwudziestolatek, przez 32 lata działał w branży rynku detalicznego, prowadząc firmę zajmującą się podłogami.

Od 2007 roku z powodzeniem prowadzi Reach YOUR Goals – firmę specjalizującą się w pomaganiu przedsiębiorcom w zwiększaniu sprzedaży i wykorzystywaniu potencjału rekomendacji biznesowych. W tym zakresie szkoli firmy na całym świecie: od Austrii po Singapur i Hong Kong. Swoją wiedzą dzieli się także na konferencjach biznesowych, w których regularnie bierze udział.

Do BNI przystąpił w 1997 roku, aktualnie zarządza zespołem ponad 50 Dyrektorów i Ambasadorów i wspiera ponad 1700 członków, należących do grup BNI na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Phil Berg
Michael Mayer

Michael Mayer

Dyrektor Narodowy BNI Niemcy i Austria, przedsiębiorca

 

Michael Mayer, jako dwudziestoczterolatek, przejął rodzinną farmę i założył firmę zajmującą się recyklingiem.

Jego kariera w BNI rozpoczęła się w 2003 roku – po kilku miesiącach działalności w organizacji, zaczął kierować BNI Franchise Development w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w krajach skandynawskich.

W 2008 roku wspólnie ze swoim partnerem biznesowym, Haraldem Laisem,  objęli stanowisko Dyrektorów Narodowych BNI w Niemczech i Austrii.  Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwijanie 46 regionów BNI. Zarządza organizacją liczącą ponad 10 500 członków. 

Jego motto brzmi: Niemożliwe to nie fakt, to jedynie opinia. 

Terry Hamill

Dyrektor Narodowy BNI Portugalia, przedsiębiorca

 

Terry Hamill swoją drogę zawodową rozpoczął w branży fryzjerskiej, już jako dwudziestolatek zarządzał kilkoma salonami w Liverpoolu, prowadził szkolenia i uczył fachu setki fryzjerów.

Aktualnie prowadzi 13 firm z różnych branż, zajmujących się między innymi rozwojem własności przemysłowej czy nabywaniem gruntów.

Zapoczątkował otwieranie grup BNI w Liverpoolu. Jego kariera w BNI rozwijała się w szybkim tempie. Krok po kroku rozbudowywał BNI w kolejnych miastach, tworzył grupy w nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Portugalii i Brazylii.  Został również europejskim trenerem dla nowych dyrektorów w państwach takich, jak: Niemcy, Szwajcaria czy Holandia.

Dodatkowo regularnie występuje podczas konferencji biznesowych jako coach, mówca motywacyjny i specjalista ds. rozwoju firm przez rekomendacje.

W 2002 roku otrzymał tytuł Europejskiego Dyrektora Narodowego Roku.

Terry Hamill
Yash Vasant

Yash Vasant

Dyrektor Zarządzający BNI w Indiach, przedsiębiorca

Yash Vasant to przedsiębiorca zarządzający ośmioma firmami z różnych branż oraz jeden z najmłodszych i jednocześnie jeden z najpopularniejszych mówców w Indiach, podążający za hasłem „żadna broń nigdy nie zmieniła świata, zawsze dokonywał tego człowiek z mikrofonem”.

Uznawany jest za rosnący autorytet w dziedzinie psychologii zarządzania. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę, którą zdobył od światowych liderów biznesu, pomógł już ponad 5000 firm i ich właścicielom w Indiach.

Pełni funkcję Dyrektora Zarządzajacego BNI w Ahmedabad i Baroda  w Indiach. Został uznany za jednego z najmłodszych dyrektorów zarządzających BNI na świecie. Jest założycielem ToD: Transport on Demand, jednej z trzech najbardziej popularnych firm logistycznych w Indiach w 2017 roku. Z dużym doświadczeniem w logistyce z powodzeniem kieruje firmami, które koncentrują się na Międzynarodowej Spedycji, Magazynowaniu oraz Transporcie.

Ryszard Chmura

Dyrektor Narodowy BNI Polska

Ryszard ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął od założenia własnej agencji eventowej jeszcze podczas studiów. Obecnie prowadzi firmę z branży marketingowej, PromoHolding, którą rozwinął od 1 do ponad 150 pracowników w ciągu 5 lat. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas przemówień i konferencji.

Będąc najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie jest odpowiedzialny za rozwój największej organizacji rekomendacji biznesowych, która w Polsce liczy już ponad 1600 aktywnych przedsiębiorców i działa w 69 krajach. Celem jego działań jest pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów poprzez rekomendacje, tak by zarabiali więcej i pracowali mądrzej, nie ciężej.

Ryszard Chmura
Mateusz Bacański

Mateusz Bacański

Dyrektor Narodowy BNI Polska

Mateusz związał się z biznesem 10 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Mateusz, wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych.

Mateusz od 2013 roku jest Dyrektorem Narodowym BNI Polska – największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych, która zrzesza przedsiębiorców w lokalnych grupach i pomaga rozwijać biznes przez rekomendacje. Doradza 1700 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom   z rekomendacji wygenerowały w 2016 roku ponad 100 mln zł.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU!

Kup bilet Ryszard Chmura